فرماندار شهرستان گناباد
رضا نصیری
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۲۲

همزمان با هفته صلیب سرخ و هلال احمر انجام شد

دکتر رضا نصیری فرماندار گناباد در جلسه ای که با حضور سرکار خانم افرادی و جمعی از اعضای هلال احمر برگزار گردید گفت؛ بر اساس آموزه های اسلامی و قرآنی، ما نیازی به معرفی صلیب سرخ نداریم نگاه انسانی و بشری که در سیره اهل بیت و فرهنگ اسلامی است، به اندازه کافی غنی است و ما را منسجم می کند.
 
وی افزود: بعد از جنگ دو سه مرکز شور و هیجان جوانان را به خود جلب کرد؛ پایگاه مقاومت بسیج که شامل بسیج سازندگی هم شد و از داخل هزاران گروه جهادی، امثال شهید حججی را ساخت.
 
نصیری ادامه داد: در تهران دومین نفری بودم  که توسط آقای ولایتی "ریاست هیات امنای وقت" به دانشگاه آزاد رفتم. در ۴ سال مسئولیت کشوری در این دانشگاه، از بین یک میلیون وچهارصدهزار نفر، ۴۰۰۰نفر برای اعزام به راهیان نور حمایت شدند و سال آخربه حدود ۴۰ هزار نفر رسید.
 
فرماندار گناباد عنوان کرد؛ پیاده روی اربعین بین استان های نزدیک به مرز، سطح بندی گردید و متفاوت حمایت شدند.
 
فرماندار گناباد اظهار داشت؛  باید گسترش کمی و کیفی هلال احمر انجام شود و در حوزه کمی ، ۱۰٪ جمعیت یعنی حدود ۹۰۰۰ نفر در ۳ گام عضو هلال احمر شوند.
 
وی ادامه داد: فعالیت های آموزشی منجر به آمادگی در درجه اول ازجنس کار خود هلال احمر و دوم از جنس کار روحانیون، در دو حوزه مهارتی و‌معرفتی وحوزه فرهنگی تربیتی باشد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
بازدید : ۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان