فرماندار شهرستان گناباد
رضا نصیری
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۲۱

۴۰۰هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن د استان در حال احداث است

 
 
 مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت که از مجموع چهار میلیون واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در سطح کشور ۴۰۰ هزار واحد معادل ۱۰ درصد آنها در این استان در حال احداث است.
 
 عباس یوسف زاده سه شنبه شب در جلسه شورای مسکن گناباد که با حضور دکتر رضا نصیری فرماندار شهرستان، روسای ادارات در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید افزود: دولت قبل اعتقادی به مسکن مهر نداشت ولی دولت سیزدهم با دغدغه خاص طرح نهضت ملی مسکن را برای کاهش مشکلات این بخش دنبال می کند و استان خراسان رضوی هم از ظرفیتهای زیادی در این بخش برخوردار است.
وی ادامه داد: کاهش تورم در بخش زمین و مسکن از نتایج مهم و بلند مدت  اجرای طرح نهضت ملی مسکن است و با اجرای آن باید دغدغه مردم در تامین مسکن کاهش یابد.
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی ضمن تاکید بر لزوم سرعت بخشی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این استان گفت: دولت سیزدهم تسهیلات خوبی جهت روان سازی اجرای این طرح در نظر گرفته و اقدامات خوبی برای تامین زمین این طرح در دست انجام است.
وی تاکید کرد:  باید موضوع تامین زمین و آماده سازی واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان خراسان متناسب با نیاز مردم با جدیت بیشتری دنبال شود.
یوسف زاده گفت: زمین های مازاد دستگاههای دولتی در راستای سیاستهای دولت سیزدهم برای رفع معضل کمبود زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن بازپس گرفته می شوند و اقداماتی در این زمینه در دست انجام است.
وی تصریح کرد: اگر دستگاههای اجرایی که موظف بودند زمین های مازاد خود را به اجرای طرح نهضت ملی مسکن اختصاص دهند تاکنون اقدامی در این زمینه انجام نداده اند باید نسبت به برگشت زمین ها و اختصاص آنها بدین منظور اهتمام ورزند و اگر هر اداره ای این کار را انجام ندهد از طریق قانونی این زمینها از آنها بازپس گرفته می شود.
در پایان این جلسه احمد سفری به عنوان رییس اداره راه و شهرسازی گناباد معرفی و از خدمات حامد گوهری در این سمت تقدیر شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
بازدید : ۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان