فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۲۳

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با حضور فرماندار

 جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونای شهرستان با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار، دکتر باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و اعضای ستاد کرونا در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار گناباد گفت: عادی انگاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک به خصوص در زمان فروکش موج شیوع کرونا، دغدعه مهمی است که می تواند تبعات ناگواری داشته باشد و رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح جامعه، معابر عمومی، اصناف و دستگاه‌های اجرایی ضروری است.
حامد قربانی از مسوولان و پرسنل ادارات و نهادها خواست علاوه بر استفاده کامل از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی، ارایه خدمات به مراجعان را منوط به استفاده آنان از ماسک کنند و ارباب رجوع هم به این مساله توجه کافی داشته باشد.
وی گفت: وضعیت شهرستان های نارنجی و قرمز از نظر شیوع ویروس کرونا پرمخاطره است و در هر شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود و فعالان و متولیان فرهنگی و هنری از طریق بستر فضای مجازی به این مساله اهتمام بیشتری داشته باشند.
قربانی گفت: گناباد با وجود بعد مسافت تا مرکز خراسان رضوی، با ضریب ۳۴ درصدی در بخش واکسیناسیون از نظر تزریق واکسن کرونا دارای رتبه خوبی در استان است و باید مردم را نسبت به واکسیناسیون به موقع برای کاهش تبعات بیماری توجیه کرد.
وی اظهار داشت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، عزیمت کاروان های پیاده زیارتی در ایام آخر ماه صفر به مشهد ممنوع است و اگر فرد و کاروانی به صورت خودسرانه از این ممنوعیت سر باز بزند از سوی هیچ ارگان و اداره ای حمایت نمی شود.
فرماندار گناباد از شهرداران تابعه این شهرستان خواست در کنار حمایت و تعامل با دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت در اجرای برنامه ها و طرحهای کاهش شیوع کرونا، از تجمع مردم در بوستان های شهری و دیگر اماکن عمومی جلوگیری کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
بازدید : ۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان