فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۲۲

جلسه برنامه ریزی هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار

شعار هفته دفاع مقدس "ما مقتدریم"
 
جلسه برنامه ریزی هفته دفاع مقدس با حضور مهندس قربانی فرماندار گناباد، سرهنگ محبی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران و تعدادی از روسای ادارات در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید.
 
مهندس حامد قربانی فرماندار گناباد در این جلسه گفت: شهرستان گناباد در حوزه دفاع مقدس جز شهرستان‌های بنام استان خراسان رضوی می باشد که برابر آمار موجود ۲۰ درصد جمعیت این شهرستان در ۸ سال دفاع مقدس حضور پر رنگی در جبهه های حق علیه باطل داشته‌اند و این نشان از همراهی و همگامی مردم شریف این خط با آرمان‌های انقلاب دارد.
 
وی به وضعیت بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: امسال هم علی رغم بیماری کرونا برابر دستورالعمل سراسری ابلاغ شده، برنامه های هفته دفاع مقدس را به صورت باشکوه تر برگزار خواهیم کرد تا نسل های جدیدی که آشنایی با موضوع دفاع مقدس ندارند توسط نسل‌های فعلی برای آنان تجدید خاطرات گردد.
 
قربانی به شعار اصلی هفته دفاع مقدس؛ با عنوان "ما مقتدریم" اشاره و خاطر نشان کرد: بیش از ۴۲ سال از پیروزی نظام مقدس جمهوری ایران گذشته است. کلیدواژه دفاع مقدس در گوشت و خون همه مردم نهادینه شده است. 
 
وی تصریح کرد: بیش از ۴۲ سال تحریم ظالمانه را تحمل می کنیم و با همین کلید واژه توانستیم خطرات را از نظام و انقلاب دور کنیم‌. ضروری است، کلید واژه دفاع مقدس توسط متولیان موضوع بیشتر باز شود به ویژه در حوزه اقتصادی که با آن درگیر هستیم.
 
فرماندار ادامه داد: ۱۸ ماه از بیماری کرونا گذشته، در خیلی کشورها ویروس کرونا باعث دغدغه آن ها شده، ساختارشان به خطر افتاد و ما با دفاع و همین کلیدواژه  توانستیم هم جلوی بیماری را بگیریم و انسجام و وحدت خود را نیز حفظ کنیم.
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
بازدید : ۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان