فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۴/۲۸

جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی به صورت ویدئو کنفرانس

جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی با حضور دکتر نبی پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، حجت‌الاسلام سبزیان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی،مهندس حامد قربانی فرماندار شهرستان و تعدادی از روسای ادارات به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.
حامد قربانی، فرماندار شهرستان گناباد با بیان اینکه هدف ما تبدیل کتابخانه ها به فرهنگسراهای اجتماعی است، گفت: در همین راستا و در جهت تکریم ارباب رجوع در بخش فعالیتهای عمرانی عملیات محوطه سازی، بهسازی و نماسازی کتابخانه های عمومی محمدجعفرصادق(ع)، شهید مطهری و حاج عبداللهی نوقاب گناباد انجام شده است.
وی با اشاره به ایام کرونا و ایجاد محدودیتهای فراوان در برگزاری برنامه های فرهنگی، افزود: در سال گذشته نشستهای کتابخوانی حضوری و مجازی، مسابقات کتابخوانی، مثنوی خوانی، شاهنامه خوانی، طرح سفیران کتاب، کاروان مروجان کتاب و طرح سقاخانه کتاب در ایام محرم را در تمامی مناطق شهرستان داشته ایم.
قربانی تصریح کرد: در سال گذشته بالغ بر 7000 نفر در دهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی از شهرستان گناباد شرکت کردند و همچنین درهفته کتاب طرح کتابخانه گردی در 10 باب از کتابخانه های عمومی شهرستان انجام شد.
وی با اشاره به اتمام مراحل ساخت کتابخانه عمومی روشناوند گناباد، گفت: عملیات ساخت کتابخانه روشناوند از سال 1390 با استفاده از ظرفیت خیرین شروع شده است که به امید خدا در آینده ای نزدیک به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
فرماندار گناباد افزود: در حال حاضر اختصاص ساختمان برای اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و تجهیز کتابخانه های عمومی امامزاده محمدعابد(ع) کاخک و شهید پیرزاده بیدخت جز اولولیتهای عمرانی است که امیدوارم با حمایت و مشارکت مسئولین در آینده ای نزدیک انجام شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان