فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۲/۱۲

بازدید استاندار خراسان رضوی از ۳ واحد داروسازی

در راستای یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع زدایی از تولید، استاندار خراسان رضوی ضمن بازدید از ۳ شرکت داروسازی در خصوص رفع مشکلات آن‌ها دستورات مقتضی را صادر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در ادامه بازدیدهای هفتگی خود امروز از 3 شرکت داروسازی سامی ساز، ثامن و سجاد داروی شرق، بازدید کرد.
در شرکت داروسازی ثامن به عنوان یک واحد تولید کننده انواع سرم‌های تزریقی تعداد ۵۸۰ نفر و در شرکت داروسازی سامی ساز تولید کننده انواع قرص و کپسول تعداد ۱۴۵ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند.
همچنین در شرکت سجاد داروی شرق که از ظرفیت تولید واقعی یک میلیارد و نیم قرص و کپسول در سال برخوردار است، تعداد ۸۳ نفر مستقیم و ۲۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم فعالیت می‌کنند.
در این راستا با حضور مدیران این واحد‌های تولیدی جلسه‌ای به منظور بررسی مشکلات و موانع تولید در محل این شرکت‌ها برگزار شد.
لازم به ذکر است؛ در ادامه برنامه‌های امروز با حضور استاندار خراسان رضوی جلساتی چهره به چهره با سرمایه‌گذاران به منظور شناسایی و رفع موانع تولید نیز برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ ضمن انعکاس مشکلات واحدهای بازدید شده توسط استاندار خراسان رضوی، برخی از مشکلات این واحدها، با دعوت محمدصادق معتمدیان از مقامات ملی به صورت حضوری و ویدئو کنفرانسی بررسی و رفع خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۹۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان