فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۹/۰۳

قدردانی فرماندار از دانشگاه علوم پزشکی شهرستان

مهندس حامد قربانی فرماندار گناباد گفت: شیوع ویروس کرونا بیشترین مشکلات و سختی‌ها را بر دانشگاه‌های علوم پزشکی و کادر بهداشت و درمان وارد کرده است ولی این دانشگاه در کنار وظایف خود در درمان بیماران کرونایی و خدمات بهداشتی و درمانی در سایر بخشها، به تحقیقات و فناوری هم عنایت خاصی داشته و به موفقیتهای بسیار دست یافته است.
 حامد قربانی در آیین افتتاح دو مرکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با قدردانی از دکتر باذلی و همکارانشان در دانشگاه، هفته بسیج را تبریک گفت و افزود: امروز به برکت فرهنگ و تفکر بسیجی شاهد توسعه و پیشرفت کشور در بخش‌های مختلف هستیم.
وی با بیان اینکه فرهنگ و تفکر بسیجی متعلق به هیچ حزب یا گروه سیاسی خاصی نیست افزود: این تفکر برگرفته از تفکرات ناب مبتنی بر آرمانهای نظام جمهوری اسلامی است که به برکت آن با گذشت بیش از ۴۲ سال از پیروزی انقلاب در مناطق گوناگون و محروم با نگاه عدالت محورانه به پیشرفتهای بسیار دست یافته‌ایم.
فرماندار گناباد ادامه داد: بر مبنای همین نگاه عدالت محور، امروز شاهد اقدامات روزآمد در حوزه های علمی و دانشگاهی در شهرهای دور از پایتخت هستیم که نشان از عزم جدی کشور بر مبنای تفکر بسیجی دارد.
قربانی، تفکر بسیجی را در هر رسته، شغل و قشری راهگشا دانست و گفت: ایمان و اعتقاد شرط تفکر بسیجی است که باید در همه آحاد جامعه فراگیر شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان