فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۴/۲۸

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با حضور فرماندار

 جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونای شهرستان با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار، طالبی معاون فرماندار،سرهنگ محبی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، دکتر باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و اعضای ستاد کرونا و روسای اتحادیه های صنفی در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار و رییس ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا گفت: وضعیت گناباد رو به وخامت است و در نقشه ای که در سامانه ماسک دیده می شود برخی از شهرها قرمز تیره هم شده است، امید است با توجه به صحبت ها و تدابیر اتخاذ شده بتوانیم شرایط را  به صورت پایدار نگه داریم و به سمت و سوی قرمز تیره شدن و مشکلات حاد ناشی از  نرویم.
 
قربانی افزود: یکی از گزارشات مستمر که گزارش می‌شود بحث عدم رعایت پروتکل ها و مباحث بهداشتی در سطح جامعه به ویژه عدم استفاده از ماسک که در شهرستان گناباد به ۶۵ درصد رسیده است که باید به سمت و سویی برویم که این افزایش را به عنوان یک عامل اصلی مقابله با بیماری کرونا تقویت کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: دستگاه هایی که قابلیت کمک دارند از جمله هلال احمر و معاونت بهداشتی طرح‌هایی را اجرایی نمایند از جمله آموزش خانواده و توزیع ماسک رایگان را در سطح شهرستان و روستاها داشته باشند.
 
فرماندار تشکیل تیم های بازرسی از امروز به صورت مستمر با حضور دانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی، تعزیرات‌حکومتی و سپاه جهت بازدید از سطح بازار را خواهند داشت و با بازاریانی که موارد پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند پلمپ خواهند شد.
 
قربانی تصریح کرد: با توجه به خودروهای غیر بومی که جهت فروش در سطح شهرستان حضور دارند که عموما از استان های جنوبی کشور هستند ضمن احترام به کرامت انسانی ما به دلیل اینکه شرایط متفاوت تری داریم  درخواست داریم شهرداریها با رعایت ادب آنها را متقاعد کنند که در شهرستان حضور نداشته باشند.
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان