فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

دیدار هیات مدیره اتاق اصناف و جمعی از متصدیان گروه های صنفی شهرستان با فرماندار

 
دیدار هیات مدیره اتاق اصناف، ایزدی رئیس اداره صمت و تعدادی از روسای اتحادیه های صنفی گروهای شغلی  ۲، ۳ و ۴ با مهندس حامد قربانی فرماندار گناباد در خصوص همکاری اصناف در جهت کاهش تبعات ناشی از کرونا در محل فرمانداری انجام گردید.
 
فرماندار از اتاق اصناف و بازاریانی که در این مدت حمایت های لازم را با مجموعه شهرستان داشته اند تقدیر و تشکر نمود.
 
 وی افزود: هدف ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا صیانت از جان تک تک شهروندان بوده که این شهروندان از خردسال تا کهنسال می باشند و به عبارتی همه افراد جامعه در این بازه هستند.
 
قربانی ادامه داد: از ابتدای بیماری کرونا تا الان ۳۰۰ نفر در شهرستان جان خود را از دست دادند و مشکلاتی برای خانواده‌های این عزیزان ایجاد شده است.
 
قربانی خاطر نشان کرد: یک اتفاق بدی که متاسفانه اخیراً افتاده، شیوع سویه دلتا بیماری کرونا است که خوشبختانه در شهرستان دیده نشده است، اما متاسفانه این گونه به هیچ واکسنی درمان ناپذیر است. درخواستی که داریم در راستای مقابله با بیماری و حفظ و صیانت از شهروندان، اتخاذ تدابیر لازم و انجام آن به نحو احسن می باشد.
 
فرماندار گفت: ما بحث دغدغه‌های شما را درک می کنیم، ظرفیت‌های بسیار خوبی در شهرستان وجود دارد که می‌توان از ظرفیت های فضای مجازی و زیرساخت‌های موجود، استفاده کرد.
 
 وی افزود: شهرستان گناباد جز شهرستان هایی است که ۶۵ درصد در رسته یک و ۳۵ درصد در رسته‌های ۲، ۳ و ۴ می باشد. حمایت‌های جدی برای صنوفی که تعطیل و دچار ضرر و زیان شده اند، باید اندیشیده شود.
 
فرماندار در پایان از مردم درخواست نمود، با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و شروع پیک پنجم کرونا، از هرگونه تجمع پرهیز نموده و پروتکل های بهداشتی را رعایت فرمایند، تا به سلامت از پیک فعلی عبور کنیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان