فرماندار شهرستان گناباد
محمدعلی نبی پور

    .     .     .
  
برگزاری سومین جلسه کارگروه تخصصی بانوان وخانواده شهرستان گناباد
برگزاری سومین جلسه کارگروه  تخصصی بانوان وخانواده شهرستان گناباد
ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید سومین جلسه کارگروه بانوان و خانواده این شهرستان که با سه دستور کار :ارائه مصوبات کمیته ها تشکیل شده وهمچنین اقدامات ونتایج عملکرد دستگاههای اجرایی درروستاهای هدف در خصوص طرح ارتقاء توانمدیهای زنان روستایی و ارائه مصوبات کمیسیونهای پنج گانه مجمع مشورتی زنان شهرستان بررسی و آغاز شد و اعضا گزارشات خود رادر این موارد ارائه نمودند 
اولین تفاهم نامه همکاری آموزشی فی مابین امور بانوان فرمانداری ومرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان گناباد که در این جلسه منعقد گردیده بود، به امضاء طرفین رسید .
محمد علی نبی پور فرماندار شهرستان در این ضمینه افزود:اولین تفاهم نامه امور بانوان فرمانداری ومجمع مشورتی زنان با مرکز آموزش وفنی حرفه ای را مفید دانست و گفت در قالب این تفاهم نامه افزایش فرصت های شغلی با توانمند سازی زنان در حوزه بازریابی، برند سازی بسته بندی از طریق آموزش انجام خواهد شد .
حجت الاسلام صادقی نسب ب تاکید بر مشاغل خانگی گفت : تقویت مشاغل خانگی علاوه بر اشتغال خانمها در فضای خانه همزمان فرصت برای رسیدگی به سایر وظایف خانوادگگی را برای زنان فراهم می کند .
در ادامه خانم علیپور دبیر جلسه درراستای ضرورت اجراو نظارت هرچه بهتر طرح ارتقاء توانمندیهای زنان روستایی در چهار روستای هدف تاکید کرد و از دستگاهها خواست گزارشات وصورتجلسات را به این دفتر ارسال نمایند.

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان