فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

طرح پویش ایران مهربان با حضور فرماندار در دانشگاه علوم پزشکی

 
 
مهندس حامد قربانی فرماندار گناباد به همراه آریان نژاد رئیس کمیته امداد امام‌ خمینی (ره) در خصوص طرح اکرام (ایتام و محسنین) که در محل دانشگاه علوم پزشکی  و با حضور دکتر باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی  برگزار گردید در مورد شروع طرح اکرام مطالبی را عنوان کرد.
 
قربانی افزود: بر مبنای برنامه ریزی با کمک کمیته امداد پیگیری می‌شود که این طرح ابلاغی توسط دولت به عنوان مجموعه اجرایی تحت عنوان ایران مهربان مورد استفاده قرار گیرد تا بدینوسیله از ظرفیت پرسنل دستگاه‌های اجرایی در حمایت از خانواده های ضعیف و یتیم بهره برداری گردد.
 
وی افزود شهرستان گناباد ۱۳۷۵ کودک یتیم دارد که باید مورد حمایت قرار بگیرند و الحمدالله در این زمینه کمیته امداد و بهزیستی کارهای خوبی را انجام داده اند و می طلبد تا تمام ظرفیت های شهرستان استفاده بکنیم تا این عزیزان بتوانند از فضاها و فرصت‌های این طرح به طریق ایجاد حامی استفاده بکنند.
 
فرماندار تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی یک مجموعه بزرگ می باشد که بخش عمده کارکنان و پرسنل  می توانند از این ظرفیت داوطلبانه استفاده بکنند.
 
ضمنا ادارات، کارکنان و خیرین می توانند  با مشارکت در این طرح با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان حامی یک فرزند یتیم یا محسنین بشوند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان