فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۴

پخش زنده رادیویی صبح بخیر خراسان با حضور فرماندار

قربانی گفت: به یمن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در چهل و یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات بسیاری ارزشمندی در حوزه‌های زیرساخت‌های شهرستان نظام به ارمغان آورده است.
 
فرماندار افزود: در شهرستان نه دانشگاه وجود دارد که با ظرفیت ۱۲ هزار نفر و مجموعه دانشگاه‌علوم‌پزشکی مستقلی که علاوه بر آن شهرستان های همجوار را تحت پوشش خودشان قرار داده است.
 
 وی افزود:  ۱۷۰ واحد صنعتی فعال که باعث غنی اقتصادی منطقه شده است و در حوزه گردشگری با توجه به ثبت جهانی  قنات فصبه باعث گردشگران زیادی به شهرستان شده است.
 
 وی در  خصوص محصولات کشاورزی به دلیل اینکه آب شیرین کمی داریم بیشتر در حوزه محصولات پسته کار شده است که بیش از ۷ هزار هکتار از باغات پسته در مجموعه شهرستان وجود دارد که بخشی از اقتصاد کشاورزی را در کنار زعفران تشکیل می دهد.
 
 فرماندار افزود: در شهرستان گناباد ۶۱ پروژه با اعتبار ۶۶ میلیارد تومان در حوزه های مختلف صنعتی، گردشگری و ... در ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح گردید.
 
 قربانی افزود: در حال حاضر پروژه‌های ملی زیادی در شهرستان وجود دارد که مهمترین آن فرودگاه که باند فرودگاه ۱۰۰ درصد تکمیل و ترمینال فرودگاه با حضور استاندار محترم شروع شد که ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ساختمان امنیت پرواز تکمیل و راه دسترسی به فرودگاه مناقصه آن انجام شده و با هفت و هشت دهم میلیارد تومان شرکت کار خود را شروع کرد است.
 
فرماندار گفت: پروژه قطعه راه آهن یونسی به گناباد به طول ۵۸ کیلو متر انجام می شود تا واحدهای صنعتی و معدنی بتوانند از حمل و نقل ارزانتری استفاده کنم و رقابت تنگاتنگی با واحدهای صنعتی که در مرکز کشور وجود داردداشته باشند که با حضور مسئولان کشوری کلنگ‌زنی ایستگاه راه آهن را در حاشیه شهرستان خواهیم داشت.
 
وی در پایان با توجه به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که کمتر از ۱۰ روز دیگر وجود دارد اشاره نمود و خاطر نشان کرد: از مردم شهرستان در خواست می شود تا حضور پررنگ‌تری در پای صندوق های اخذ رای داشته باشند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۸۷۱۶۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۱ نفر
آماربازدیدکنندگان