فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۳

جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار در انتخابات مجلس شورای اسلامی

جلسه آموزشی توجیهی نمایندگان فرماندار در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار و رییس مرکز حوزه انتخابیه گناباد و بجستان، طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید

مهندس حامد قربانی فرماندار شهرستان گفت: در مجموعه وزارت کشور ما به عنوان متولی اصلی برگزاری انتخابات از اردیبهشت ماه سال جاری روند شکل گیری انتخابات را در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان شروع کرده‌ایم.
 
 فرماندار افزود: ما در بازه زمانی خودش تشکیل ستاد انتخابات در کمیته‌های فرعی را داشته ایم و بعد از آن تشکیل هیئت اجرایی و ثبت نام از داوطلبین در موعد مقرر انجام گردید و بنا بر زمان‌بندی که وجود دارد از فردا بحث  تبلیغات داوطلبین به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و ۲۴ ساعت قبل از شروع تبلیغات پایان می یابد.
 
 وی ادامه داد: اقدامات ارزنده ای همکاران در ستاد انتخابات انجام داده‌اند و شعب اخذ رای جانمایی و هم مباحث مربوط به ارتباطات بررسی و در هیئت اجرایی تصویب شد.
 
 وی تصریح کرد:  ستاد انتخابات از چندین روز ثبت نام را شروع نموده اند و افرادی که متمایل هستند که به عنوان اعضای شعب اخذ رای حضور داشته باشند در سامانه ثبت گردیده است.
 
 وی با اشاره به اینکه وظایف قانونی که بر عهده نمایندگان فرماندار می باشد در روز اخذ رای تمام و کمال انجام بدهند تا  یک انتخابات شکوهمند، سالم و شفاف با کمک شما شاهد آن باشیم.
 
فرماندار گناباد افزود:  در حوزه انتخابیه گناباد ما ۸۰ شعبه اخذ رای که ۶۲ شعب بخش مرکزی و ۱۸ شعبه در حوزه بخش کاخک که تعداد ۳۶ شعبه اخذ رای در بجستان وجود دارد.
 
 وی خاطرنشان کرد: حساسیت ما امسال در صندوق های سیار بالاتر از صندوق های ثابت بوده که در انتخابات گذشته مشکلاتی که در سطح شهرستان وجود داشت در صندوق های اخذ رای سیار بوده است.
فرماندار در پایان در خصوص آخرین قوانین مربوط به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تشریح نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۸۷۱۶۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۶ نفر
آماربازدیدکنندگان