فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۰/۲۳

تایید صلاحیت ۱۱ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان

 
 
فرماندار گناباد و رییس حوزه انتخابیه گناباد و بجستان گفت: از مجموع ۲۸ نفر داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان دو نفر در مراحل ثبت نام انصراف دادند و صلاحیت ۱۱ نفر به تایید هیات نظارت شورای نگهبان رسید و صلاحیت ۱۵ نفر هم تایید نشد.
 
حامد قربانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از تعداد افرادی که صلاحیت آنها تایید نشده است هفت نفر عدم احراز و هشت نفر هم رد صلاحیت شده اند.
 
وی ادامه داد: نامزدهای انتخابات که صلاحیت آنها مشمول عدم احراز و یا رد صلاحیت شده است از زمان ابلاغ تا سه روز فرصت دارند که مراتب اعتراض خود را به هیات نظارت شورای نگهبان در استان خراسان رضوی و یا هیات نظارت در تهران اعلام کنند.
 
رییس حوزه انتخابیه گناباد و بجستان گفت: ۲۲ بهمن ماه سالجاری نتیجه نهایی بررسیهای هیات نظارت استان خراسان رضوی به طور عام در اختیار افکار عمومی قرار می‌گیرد و  بر این اساس در چارچوب جدول برنامه زمان‌بندی روند انتخابات، داوطلبان تایید صلاحیت شده نامزدی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ظرف روزهای ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه آینده برای تبلیغات انتخاباتی فرصت دارند.
 
قربانی افزود: تاکنون نامزدهایی از همه سلایق سیاسی فعال در شهرستانهای گناباد و بجستان اعم از اصلاح طلب، اعتدال گرا و اصول گرا برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرده اند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۰۴۰۶۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۴ نفر
آماربازدیدکنندگان