فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۹/۱۰

۹۰ هزار نفر در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان واجد الشرایط اخذ رای هستند

 
فرماندار گناباد و رییس مرکز حوزه انتخابیه گناباد و بجستان گفت: ۹۰ هزار نفر در این حوزه انتخابیه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی واجد شرایط اخذ رای هستند.
 
حامد قربانی روز یکشنبه طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد شعب اخذ رای انتخابات در شهرستان گناباد از ۹۱ شعبه در انتخابات قبلی به ۹۵ شعبه در انتخابات سالجاری افزایش می‌یابد و بر این اساس تعداد عوامل اجرایی انتخابات هم با ۶۵ نفر افزایش نسبت به دوره مشابه قبل به یک هزار و ۳۵۰ نفر می‌رسد.
 
وی با اشاره به تعامل بسیار خوب بین هیات‌های بازرسی و نظارت، عوامل اجرایی و دست اندرکار برگزاری انتخابات ادامه داد: ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان همزمان با کشور از دهم لغایت شانزدهم آذر ماه جاری انجام می‌شود و ثبت نام از متقاضیان علاوه بر وزارت کشور در فرمانداری گناباد به عنوان مرکز این حوزه صورت می‌گیرد.
 
وی گفت: بعد از ثبت نام قطعی هر یک از نامزدها و بر اساس قانون، فعالیت آنان و حامیانشان به صورت دقیق رصد و با هرگونه تخلفات احتمالی، افترا و توهین در بخش‌های مختلف و فضای مجازی با قاطعیت برخورد می‌شود.
 
فرماندار گناباد افزود: مقدمات برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از فروردین ماه سالجاری آغاز شده و برنامه زمان بندی آن به فرمانداری‌ها ابلاغ شده و هیات بازرسی و کمیته‌های مربوطه در موعد مقرر در این شهرستان تشکیل شده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۲۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان