فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۹

قدردان خدمات استانداران مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان هستم

وزیر کشور گفت : از خدمات و تلاش های تمامی استاندارانی که مشمول قانوع منع به کارگیری بازنشستگان شدند، طی مدت همکاری و حضور در دولت قدردانی می کنم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی در بدو ورود به مشهد در جمع خبرنگاران افزود: با اجرای این قانون تعدادی از  استانداران مشمول اجرای آن شدند که حق این بود که خودم شخصا در مراسم تکریم و معارفه آن ها حضور پیدا کنم .
وی اظهار داشت: به دلیل مشغله کاری و تعدد سفرها ، از تمامی استانداران و نمایندگان ولی فقیه در استان ها که متقاضی حضور بنده در مراسم تکریم و معارفه استانداران بودند عذر خواهی می کنم .
وزیر کشور با بیان اینکه خراسان رضوی آخرین استانی است که استاندار آن معارفه می شود؛  تاکید کرد: به نمایندگی از تمامی استانداران در مشهد الرضا (ع) حضور یافتم.
رحمانی فضلی ضمن تقدیر از خدمات شایسته علی رضا رشیدیان استاندار سابق خراسان رضوی، تصریح کرد: علی رضا رزم حسینی نیز از استانداران بسیار موفق است که تجارب خوبی در استان کرمان دارد.
وی ابراز امیدواری کرد: استاندار جدید خراسان رضوی با همراهی تمامی مدیران دستگاه های اجرایی و همکاری نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، تحت توجهات و عنایات خاص امام رضا (ع) در پیشبرد اهداف دولت و خدمت به زائران و مجاوران موفق باشد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان