فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۲/۲۴

قیمت کالاهای اساسی و تنظیم بازار خراسان رضوی درماه مبارک رمضان اعلام شد

با حضور سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد تنظیم بازار استان برگزار شد.

با حضور سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد تنظیم بازار استان برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در این جلسه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای عرضه مناسب و با کیفیت کالاهای اساسی در فروشگاه های تعاونی مصرف و فروشگاه های زنجیره ای استان در ایام ماه مبارک رمضان، گفت: با هر گونه افزایش قیمت، برخورد قانونی و قاطع صورت می گیرد.
وی افزود: هزار و 200 مرغ منجمد با قیمت مصرف کننده 6 هزار و 200 تومان برای مشهد و 6 هزار و 300 تومان برای شهرستان ها آماده عرضه است.
سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی ادامه داد: همچنین هزار تن گوشت منجمد با قیمت 23 هزار تومان برای مشهد و 24 هزار تومان برای شهرستان ها تعیین شده است.
رسولیان خاطر نشان کرد: هزار و 600 تن شکر با قیمت دو هزار و 722 تومان نیز در فروشگاه های رنجیره ای و تعاونی های مصرف کارگری و کارمندی عرضه می شود.
وی تصریح کرد: سه مدل برنج شامل برنج هندی مدل 1121 با قیمت پنج هزار و 600 تومان، برنج هندی مدل 11 PR با قیمت دو هزار و 600 تومان و برنج تایلندی با قیمت سه هزار و 900 تومان هر کدام به میزان 800 تن، به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان در قالب طرح تنظیم بازار عرضه می شود.
سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت: روغن نباتی نیز به میزان کافی و با 10 درصد زیر قیمت بازار ارائه می شود.
رسولیان افزود: خرما و زولبیا و بامیه هم قیمت مصوب و تعادلی خواهد داشت و عرضه آن خارج از نرخ مصوب تخلف محسوب می شود.
وی تاکید کرد: از امروز گشت های مشترک بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی استان به منظور بررسی عملکرد بازار تشدید می شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان