فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۲۹

نشست خبری اصحاب رسانه و خبرنگاران در خصوص اعمال محدودیت های کرونایی در شهرستان گناباد

نشست خبری اصحاب رسانه و خبرنگاران با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار شهرستان در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار گناباد گفت: در اجرای قانون تعطیلی صنوف مردم موارد متخلف که به طور مخفیانه قانون را دور می‌زنند را گزارش دهند تا به سرعت رسیدگی شود 

وی افزود: تعطیلی صنوف طبق مصوبه اجرایی می‌شود و تبعیضی درکار نبوده است.مصوبات به طور کامل و با جدیت در شهرها و روستاها  اجرایی خواهد شد.
قربانی افزود: به شهرداری ها و دهیاری ها ابلاغ شده تا ستاد فرعی کرونا در تمامی شهرها و روستاها تشکیل شود و نظارت دقیق بر اجرای محدودیت ها خواهند داشت.در روستاها رئیس شورا، دهیار، خانه بهداشت و بسیج موظف هستند این موارد را پیگیری کنند.
 

فرماندار گناباد گفت: نماز جمعه تعطیل و مساجد بجز مساجد فعال در طرح چهل مسجد و چهل سنگر که انتخاب شده‌اند تعطیل می‌باشند.
وی تصریح کرد: ادارات گناباد با یک دوم فعالیت خواهند کرد که مدیر اداره نوع فعالیت را تعیین می‌کند که تقلیل نیرو یا کاهش ساعت کاری برای کارکنان باشد.
 

فرماندار عنوان کرد: در مدت اعمال محدودیت کرونایی در شهرستان تا ۱۵آذر هیچ مشترکی از خدمات برق، آب و گاز بدلیل بدهی قطع نخواهد شد.

وی افزود: دانشگاه‌ها، مدارس، موسسات آموزشی و حوزه‌های علمیه در این مدت به طور کامل تعطیل است و تمامی آموزش ها در فضای مجازی خواهد بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۴۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۰۴۰۳۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۳ نفر
آماربازدیدکنندگان