فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۲/۳۱

فرماندار گناباد خواستار توجه بیشتر والدین به مسایل پرورشی کودکان شد

فرماندار گناباد خواستار توجه بیشتر والدین به مسایل پرورشی کودکان شد
 
 
فرماندار گناباد گفت: توجه به مسایل پرورشی کودکان و دانش‌آموزان در دوران شیوع کرونا یک دغدغه مهم است و خانواده ها و والدین باید با احساس مسوولیت بیشتری به این امر توجه داشته باشند.
 
حامد قربانی عصر سه‌شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش گناباد افزود: با توجه به تعطیلی مدارس در دوره شیوع کرونا آموزش دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی انجام می‌شود و والدین باید اقدامات فرزندان خود را در این زمینه به طور مرتب رصد کنند.
 
وی ادامه داد: والدین باید به گونه‌ای به مقوله تعلیم و پرورش فرزندان خود اهتمام ورزند که تلاش‌های آموزش و پرورش بی اثر نشود.
 
فرماندار گناباد گفت: باید از ظرفیت اساتید حوزه روان شناسی و خانواده در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برای کاهش آسیب‌های این بخش استفاده شود. 
 
وی افزود: آموزش و پرورش از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اقدامات بسیار خوبی برای آموزش دانش‌آموزان انجام داده و با ابداعات موفق اجازه نداده است آموزش تعطیل شود.
 
قربانی ادامه داد: به رغم وضعیت قرمز شهرستان گناباد از نظر شیوع کرونا، بازگشایی مدارس این شهرستان در موعد مقرر طی چند روز گذشته انجام شد ولی حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری است و فقط باید برای رفع اشکال در مدارس حاضر شوند. 
 
وی با اشاره به بازنشستگی ۱۸۷ نفر در آموزش و پرورش گناباد طی سالجاری خواستار استفاده از نیروهای مازاد دیگر دستگاه‌های احرایی در این بخش شد. 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان