فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۱/۰۴

بررسی آخرین وضعیت کرونای شهرستان با حضور فرماندار

‍ ‍ بررسی آخرین وضعیت کرونای شهرستان با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار گناباد،  طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، سفری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشداران تابعه در مورخ ۹۹/۱/۴  ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید.
 
 حامد قربانی فرماندار شهرستان در ابتدای سخنانش سال نو و اعیاد شعبانیه را به حاضرین در جلسه تبریک گفت و بابت انجام دقیق وظایف محوله در حوزه کاری آنان تقدیر و تشکر نمود.
 
 قربانی افزود: حدود یک ماهی است که درگیر بیماری کرونا در سطح شهرستان هستیم که آخرین وضعیت شهرستان متاسفانه هشت نفر فوتی ناشی از کرونا و ۴۴ نفر هم مورد مثبت داشتیم که نشان از مشکلاتی دارد که در حوزه شهرستان بابت بیماری کرونا اتفاق افتاده است.
 
وی افزود: همه اقدامات پیشگیرانه بخش دولتی در سطح شهرستان انجام شده و در کنار آن سایر موارد استفاده از ظرفیت‌های مردمی در این چند روز اخیر فعال شده که از ظرفیت ها و پیشنهادات آنها استفاده می شود.
 
 قربانی تصریح کرد: در چند روز اخیر بعد از گذراندن روزهای منتهی به پایان سال، تحت فشار شلوغی بازار و ورود از شهرستان های دیگر، برابر با آنچه که پایش کرده‌ایم، حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد عزیمت به شهرستان کاهش یافته است. اما یک جمعیت ۲۵ درصدی ما در سطح شهرستان داریم که جز جمعیت های پرخطر محسوب می‌شوند و ماحصل آن درگیر شدن تعدادی از شهروندان کهنسال می‌باشد.
 
 فرماندار به تعطیلی بازار اشاره نمود و خاطرنشان کرد: باز بودن واحدهای مواد غذایی، نانوایی‌ها و داروخانه‌ها جزء الزامات است و فعالیت خدمات فنی خودرویی و ساختمان هم مشکلی ندارد. پس از ۱۴ فروردین سایر اصناف بازاری تا ساعت ۱۹ هر روز فعال خواهند بود.
 
وی ادامه داد: اقدامات خوبی در سطح شهرستان توسط بخشداران و دهیاران در روستاها انجام شده و راه‌های ورودی را هوشمندانه رصد می‌کنند و افرادی که وارد روستا می شوند با کمک نیروی های بسیج به خانه بهداشت معرفی، تا چکاپ کامل از آنان صورت پذیرد و این اقدام باید همچنان تداوم داشته باشد.
 
وی گفت: واگذاری ورودی ییلاقات به بسیج در روستاها انجام می‌شود و با کمک شورا و دهیاری ورودی ییلاقات را مسدود، و اجازه نخواهند داد تا مردم تجمع داشته باشند و دردسرهایی را برای منطقه ایجاد نمایند. 
 
قربانی افزود: در سال جدید به نحوی با یک پیوستگی بیشتر حرکت کنیم و درخواست داریم علاوه بر مسائل کرونا وظایف محوله خود را به نحو احسن انجام دهیم. بالاخص در حوزه اقتصادی که استاندار محترم در خصوص مثلث توسعه اقتصادی مطالب گیری دارند با جدیت کارها را انجام بدهیم.
 
 فرماندار کارگاه‌های ماسک، الکل و ژل ضدعفونی کننده دست ها در سطح شهرستان را مهم دانست و از تمامی دست اندرکاران در این حوزه تقدیر و تشکر نمود.
 
 در پایان فرماندار سال جهش تولیدکه از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده را مهم دانست و افزود: پروژه های عمرانی و تخصیص اعتبارات  را در شهرستان همچنان ادامه خواهیم  داد و در کنار آن سلامت مردم و توسعه اقتصادی شهرستان را پیگیری خواهیم نمود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۶۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۸۷۵۴۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۰ نفر
آماربازدیدکنندگان