فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۲

فرماندار ۱۵ میلیارد تومان گازرسانی به طرح های صنعتی شهرستان

فرماندار گناباد در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه با اشاره به اینکه برخی اشخاص در آستانه انتخابات و ایام پیروزی انقلاب اسلامی با اقداماتی نظیر توزیع شب نامه به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم این شهرستان هستند گفت: اجازه عرض اندام به این افراد را نمی دهیم.
 
حامد قربانی افزود: اگر این اشخاص با این گونه اقدامات بخواهند بین مردم و نامزدهای انتخاباتی و مسوولان عرض اندام کنند و دست از این گونه اقدامات بر ندارند آنان را بین مردم رسوا می کنیم.
 
وی ادامه داد: دولت با وجود مسائل و مشکلات اقتصادی ناشی از تشدید تحریمها از هیچ تلاشی برای خدمت صادقانه به مردم دریغ نکرد و از مصادیق بارز آن خدمات و اجرای طرحهای شاخصی در بخشهای مختلف اقتصادی، توسعه ای، زیربنایی و مخابراتی در این شهرستان و بهره برداری از ۶۱ طرح با اعتبار ۶۸ میلیارد تومان در دهه فجر امسال است و مهمترین دغدغه ما ایجاد اشتغال و کارآفرینی و رفع موانع تولید است و طی یک سال گذشته افزون بر هزار و ۱۵۴ شغل در گناباد ایجاد شد.
 
او از صدور ۱۸ پروانه سرمایه گذاری و هشت پروانه بهره برداری واحدهای تولیدی طی امسال در گناباد خبر داد و گفت: گازرسانی به طرحهای صنعتی گناباد با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان