فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۰/۲۴

تکریم ارباب رجوع، اولویت اصلی فرمانداری گناباد

 
جلسه داخلی همکاران فرمانداری و بخشداری های تابعه با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار شهرستان گناباد امروز ظهر در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید.
 
 
 قربانی گناباد در ابتدای سخنانش از تک تک کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابعه تقدیر و تشکر نمود و افزود: شما در حوزه مسئولیتی بیشتر از توانی که دارید وقت می گذارید و الحمدلله نتیجه آن در شهرستان مشهود است و به مدد شما توانسته ایم رتبه های خوبی را در استان کسب نماییم.
 
 وی به فضای انتخاباتی که با اعلام صلاحیت ها از ۲۶ نفر که ثبت نام نموده اند ۱۱ نفر تایید صلاحیت  و ۱۵ نفر رد صلاحیت و عدم احراز شده‌اند خاطر نشان کرد: ما به عنوان نهاد متولی مجری انتخابات حق نداریم هیچ گونه اظهار نظری را داشته باشیم و وظایف خود را باید به نحو احسن انجام دهیم.
 
 وی ضمن خطاب به معاونین و بخشداران افزود: نظارت بر عملکرد ادارات باید در دستور کار داشته باشند و مشکلاتی که وجود دارد را احصا نمایند.
 
 قربانی افزود با توجه به اینکه مردم از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردار نیستند درخواستی که داریم در تکریم ارباب رجوع کارهای آنها را در اسرع وقت انجام داده تا  ناراضی از فرمانداری بیرون نروند.
 
وی از زحمات ارزنده مدیریت بحران در برف سنگین ۴۸ ساعت اخیر تقدیر و تشکر نمود و افزود: راه های مواصلاتی در اسرع وقت بازگشایی و به تعداد ۴۰۰ نفر در شهرستان اسکان داده شده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان