فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۲۸

جلسه شورای فرعی هماهنگی با مواد مخدر با حضور فرماندار

برگزاری جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار گناباد و مسئولین اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
قربانی در جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: در حوزه ورزش و جوانان کارهای ارزنده ای انجام شده و هرگونه فعالیت در این حوزه ها آمارهای پر خطر و آسیب اجتماعی را کاهش خواهد داد. این مهم می طلبد با یک عزم جدی در راستای افزایش نشاط اجتماعی، سلامت اجتماعی و مقابله در حوزه پیشگیری و سخت افزاری از امکانات لازم استفاده کافی را ببریم.

 وی به اهمیت پیام های انگیزشی مدارس و دانشگاه ها اشاره و خاطرنشان کرد: فرصت خوبی است تا آموزش و پرورش و دانشگاهها با کمک شهرداریها در راستای زیباسازی محیط در جهت مقابله با مواد مخدر و آسیب های اجتماعی  گام بردارند و خانواده ها و دانشجویان را مطلع نمایند تا گرفتار مواد مخدر نشوند.

 قربانی افزود: ادارات مربوطه در حوزه اشتغال، مهارت آموزی، تسهیلات و غیره باید برای افراد معتاد در سطح جامعه اقدام نمایند تا این افراد بتوانند به جامعه برگردند زیرا این گونه اقدامات در روند بازپروری جامعه موثر خواهد بود. 

 فرماندار تبلیغات محیطی را در روستاها مهم دانست و افزود: بخشداران با استفاده از ظرفیت قانونی که دارند در سطح روستاها شعارهای انگیزشی علی الخصوص در روستاهایی که در معرض آسیب بیشتری هستند، اقدام نمایند.

قربانی در پایان گفت: ۸ طرح روستای پاک توسط کمیسیون بانوان فرمانداری و با کمک اداره بهزیستی در حال انجام می باشد که می تواند با هدف الگوسازی در جهت فعالیت های اجتماعی به عنوان یک پایلوت صورت پذیرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۸۷۱۸۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۸ نفر
آماربازدیدکنندگان