فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۲۳

جلسه برنامه ریزی پیاده روی اربعین حسینی با حضور فرماندار

جلسه برنامه‌ریزی پیاده روی اربعین حسینی مسیر گناباد-کاخک  با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار شهرستان، ائمه جمعه گناباد و کاخک و مسئولین اجرایی در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار شد.
 
فرماندار در جلسه هماهنگی نهایی پیاده روی اربعین حسینی گفت: امسال شاهد برگزاری یک مراسم باشکوه و با افزایش تعداد افراد شرکت کننده در این مراسم خواهیم بود.
 
قربانی افزود: این جلسه به منظور هماهنگی بین همه دستگاههای اجرایی شهرستان بابت برگزاری یک راهپیمایی باشکوه برگزار می شود و فرصت مناسبی است تا عزاداران حسینی از این فضای معنوی که فراهم شده است نهایت استفاده را ببرند.
 
فرماندار ادامه داد: صاحب این مجالس امام حسین (ع) است و همه ما خدمتگزاران این امام همام هستیم  و به نحوی به عنوان جاماندگان راهپیمایی بزرگ اربعین در عراق هستیم که نمونه و مصداق آن را در شهرستان اجرا می نماییم.
 
 ایشان ادامه داد: باید با یک عزم جدی بدون هرگونه موارد حاشیه ای و جانبی در کنار همدیگر باشیم و بتوانیم خدمتگزار خوبی برای زائرین که در این روز به زیارت امامزاده سلطان محمد عابد کاخک(ع)  سفرمی کند باشیم.
 
قربانی اظهار داشت:  امسال ۱۵ ایستگاه صلواتی برای مسیر ۲۲ کیلومتری شهر کاخک طراحی گردیده است که دانشگاه علوم پزشکی باید نظارت بهداشتی را مدنظر قرار دهند تا پذیرایی در خور شأنی از زائرین انجام شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۸۷۱۸۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۴ نفر
آماربازدیدکنندگان