فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۲۱

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری با حضور فرماندار

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار و مسئولین اجرایی در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید.

قربانی فرماندار شهرستان گناباد در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری فرا رسیدن اربعین حسینی را به حاضرین در جلسه تسلیت گفت، و از اهمیت و جدیت مجموعه در عرصه اشتغال تقدیر و تشکر نمود.

قربانی افزود:  در حوزه های مختلف دستگاه های اجرایی اعم از جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و ...کارهای خوبی انجام شده است که نشان از پویایی مجموعه ها را می رساند.

 قربانی افزود:  بیش از ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات تا این لحظه در قالب تسهیلات کم بهره بابت اشتغال شهرستان تزریق شده است و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم سهم بیشتری را از اعتبارات استانی کسب کنیم و اعداد و ارقام حوزه تولید و اشتغال خود را بالا ببریم.

 وی ادامه داد: ما به دنبال اعداد و ارقام سازی نیستیم به دنبال اشتغال پایدار که به افرادی که تسهیلات داده می‌شود چند نفر را جذب اشتغال پایدار نمایند.

 قربانی اظهار داشت: کشور ما شرایط اقتصادی سختی را دارد و به نحوی مضایقی را استکبار جهانی بر ضد نظام جمهوری اسلامی ایجاد کرده است که هدف آنها این است که ما را به زانو در بیاورد که در همین کارگروه کارها به نحو احسن انجام می شود و هیچ وقفه ای در خدمت رسانی وجود ندارد که این نشان از عزم جدی کارگزاران نظام، مجموعه اجرایی و مجموعه دولت تدبیر و امید را می رساند.

 قربانی گفت:  تسهیلات باید به کسانی داده شود که آشنایی با موضوعات داشته باشد و آموزش را کسب کرده و فرصت خوبی است تا در جهت اشتغال پایدار گام برداشته شود.


 وی اعتبارات شناور استان را مهم دانست و افزود: درحوزه گلخانه ها و اراضی بلااستفاده که وجود دارد فرصت خوبی است تا از ظرفیت تسهیلات شناور در راستای رونق شهرستان استفاده کنیم.

 ایشان افزود: در راستای اهمیت موضوع اشتغال و اینکه سرمایه گذاران زیادی حضور پیدا می کند دفتر سرمایه گذاری و اشتغال در مجموعه فرمانداری تشکیل شده است و از کارشناسان خبره فرمانداری در راستای اشتغالزایی نهایت استفاده را خواهیم برد.

 قربانی ادامه داد: رونق سرمایه‌گذاری در شهرستان رو به بهبود است و طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی آقای استاندار محترم ثمرات خودش را نشان می دهد که ۱۶ طرح مثلث توسعه اقتصادی احصاء شده، که ۴ طرح در حوزه صنعت و معدن به بهره برداری رسیده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۳۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۸۷۵۱۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۰ نفر
آماربازدیدکنندگان