فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۲۰

اعضای هیات بازرسی انتخابات در گناباد تعیین شدند

 
 
فرماندار گناباد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: اعضای هیات بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در گناباد مشخص شدند.
حامد قربانی افزود: محمد رضا حجازی بخشدار مرکزی گناباد به عنوان رییس و حمید رضا مهدوی مقدم و هادی ایزدی روسای اداره های فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنعت، معدن و تجارت شهرستان به عنوان سایر اعضای این هیات مشخص شدند و احکام آنها ابلاغ شد.
 
وی ادامه داد: رصد فعالیت‌های نامزدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی از منظر انطباق با قانون و عدم تبلیغات زودهنگام انتخاباتی از وظایف هیات بازرسی انتخابات است و تاکنون موردی از تخلف مشاهده نشده است.
 
فرماندار گناباد تاکید کرد: با هر گونه تخطی از قانون و تبلیغات زودهنگام انتخاباتی و استفاده از امکانات و تجهیزات اداری در راستای منافع نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی بدون اغماض برخورد می شود و ورود دستگاه‌های اجرایی و مسئولان ذیربط برای تبلیغ به نفع نامزد و یا نامزدهای انتخاباتی ممنوع است و همه ادارات، سازمان‌ها و جریان‌های سیاسی باید از ظرفیت‌های خود برای برگزاری پرشور انتخابات توام با حضور حداکثری مردم در آن بهره گیرند.
 
قربانی شعار کلی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری را "امنیت، سلامت، مشارکت حداکثری" ذکر کرد و افزود: همه دست اندرکاران مربوطه و فعالان سیاسی باید برای تحقق این مهم تلاش و هم افزایی کنند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان