فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۱۸

گردهمایی دهیاران شهرستان با حضور فرماندار

 
 
به مناسبت گرامیداشت روز دهیار و همزمان با هفدهم تیرماه روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه مراسم تقدیر و تشکر از دهیاران شهرستان گناباد در محل امامزاده یحیی بن موسی کاظم علیه السلام محیی آباد با حضور قربانی فرماندار شهرستان برگزار شد. 
 
 مهندس قربانی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات دهیاران ایشان را مدیران خط مقدم خدمت رسانی به مردم شریف روستا دانسته و از تلاش های همه دهیاران بویژه دربحران اوایل امسال تقدیر و تشکر نمود.
 
قربانی ضمن اشاره به تشکیل مثلث اقتصادی و برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی در شهرستان تلاش مجموعه شهرستان را کمک به تولید و حمایت از تولیدکنندگان در راستای تحقق شعار سال و تحقق منویات مقام معظم رهبری دانست و با اشاره به پیگیری موضوع فرودگاه و راه آهن از پیمانکار بومی شهرستان سلیمانی تقدیر و تشکر نموده و ابراز امیدواری کرد در دهه فجر امسال اولین پرواز در فرودگاه شهرستان گناباد انجام شود.
 
فرماندار گناباد ضمن اشاره به وجود جاذبه های گردشگری در بخش کاخک و بخش مرکزی خواستار تلاش دهیاران در راستای توسعه گردشگری و تلاش در جهت شناساندن ظرفیت‌های گردشگری شهرستان شده و تاکید کرد در آینده نزدیک درصدد هستیم تا با عقد یک تفاهم نامه با میراث فرهنگی اماکن گردشگری و توریستی را تحویل دهیاران داده و به این وسیله از ظرفیت‌های موجود به بهترین نحو استفاده گردد.
 
 فرماندار شهرستان ضمن اشاره به کاهش اعتبارات دهیاری ها در سال های اخیر خواستار تلاش دهیاران در راستای درآمدزایی شده و با اشاره به بدهکاری های دهیاری ها که در سال های اخیر ایجاد شده است پرهیز از ایجاد و تعریف  پروژه جدید در دهیاری ها را خواستار شده و تاکید نمود که اولویت دولت بر اتمام پروژه های در حال انجام می باشد. 
 
ایشان در ادامه ضمن تقدیر از مشارکت دهیاران در فعالیت های اجتماعی و تشویق و ترغیب مردم در خلق حماسه ۲۲ بهمن به بیانیه گام دوم رهبری اشاره نموده و نقش دهیاران در تحقق بیانیه گام دوم را نقشی اساسی دانست.
 
در پایان قربانی اشاره به انتخابات پیش رو و بیان این نکته بود که دهیاران باید تمام تلاش خود را جهت ایجاد نشاط و افزایش مشارکت عمومی در انتخابات انجام داده و از دخالت و جانبداری له یا علیه کاندیدای خاص خودداری نموده و از به کارگیری امکانات دهیاری و شورای اسلامی بنفع کاندیدای خاص جدا اجتناب کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان