فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۱۶

سومین جلسه ستاد تنظیم بازار با حضور فرماندار

سومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان گناباد با حضور مهندس قربانی فرماندار گناباد در محل سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید.

حامد قربانی فرماندار گناباد در این جلسه گفت: مردم نباید فکر کنند که تنظیم بازار فقط در ایام نوروز و مناسبت های خاص صورت می پذیرد و باید واحد بارزسی اداره صنعت و معدن پرداخت تعزیرات حکومتی موضوع نظارت بر عرصه کالا را همواره مد نظر داشته باشد تا عرصه بر متخلفین تنگ گردد.

وی افزود: توزیع اقلام و کالا های مورد نیاز مردم در سه ماهه اول سال 98 به اندازه نیمه دوم سال 97 بوده است، و اتاق اصناف باید مدیریت لازم را در زمینه کنترل توزیع کالاهای اساسی مردم داشته باشد.

مهندس قربانی تصریح کرد: نزدیک به 10 هزار تن گندم توسط اداره غله خریداری و ذخیره سازی شده است که مقدار قابل توجهی می باشد.

فرماندار گناباد اظهار داشت: متاسفانه اقلام مصرفی به دست مردم نمی رسد و مردم برای تهیه کالاهای اساسی خود مانند شکر مشکل دارند اداره صنعت و معدن برای توزیع این اقلام باید مکان های ویژه ای اختصاص دهند.

وی عنوان کرد: متاسفانه در توزیع گوشت منجمد یخی با خبر شدیم که این گوشت ها فقط 10 روز تاریخ انقضا داشته است و این یک بی احترامی به شعور مردم ما تلقی می شود. واحد های نظارتی باید توجه بیشتری به این موضوعات داشته باشند.

مهندس قربانی فرماندار گناباد در ادامه گفت: در موضوع جمعه بازار از روند فعالیت آن راضی نیستیم پرداخت نظارت کافی بر آن صورت نمی پذیرد. اجناس درجه یک در آن جا عرضه نمی شود و فروش ماهی و اجناس پروتئینی در آنجا نباید با توجه به گرمای سوزان هوا صورت پذیرد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان