فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۱۵

حضور فرماندار در دومین همایش پژوهشی سالیانه دانشجویی اتاق عمل کشور

 
 
دومین همایش پژوهشی سالیانه دانشجویی اتاق عمل کشور با حضور مهندس قربانی فرماندار گناباد، حجه الاسلام صادقی امام جمعه، هیئت بورد اتاق عمل وزارت بهداشت در محل سالن همایش های کوثر دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار گردید.
 
 
فرماندار در ابتدای سخنانش ضمن خیرمقدم به حاضرین، بابت انتخاب شهرستان گناباد به عنوان برگزار کننده این همایش تقدیر و تشکر نمود.
 
 ایشان افزود: شهرستان گناباد از قدیمی‌ترین شهرهای استان است که در اسناد تاریخی با آن در شاهنامه فردوسی اشاره شده و شهری که مرکز و محل بروز عمل بوده است و مردم متدین و متعهد و خداجوی در دل کویر دارد که آثار ارزنده بسیار زیادی از خودشان به جا گذاشته که ساری و جاری است.
 
 قربانی گفت: در حوزه گردشگری کارهای خوبی در شهرستان انجام شده است که شهرستان دارای دو جغرافیای متفاوت در قسمت جنوب کوهستانی و دیگری در قسمت شمال کویری،حاصل جمع این دو جغرافیا یک وضعیت گردشگری خوبی را برای شهرستان رقم زده است.
 
 
 فرماندار با اشاره به اینکه ما از مرکز استان فاصله داریم داشته های بسیار خوبی در سطح شهرستان وجود دارد که ۱۷۰ واحد صنعتی فعال که قریب به یک چهارم معادن شهرستان و معادن استان در شهرستان گناباد است و مردم سختکوش چرخ اقتصاد را در سال رونق تولید می‌چرخانند و اجازه نمی‌دهند که ناامیدی بر آنها غلبه پیدا کند.
 
 قربانی افزود: ما امروزه شاهد پیشرفت های بسیار خوبی در ۴۰ ساله انقلاب در چند سال اخیر در دولت تدبیر و امید در حوزه درمانی و بهداشتی در شاخ های مختلف هستیم.
 
وی بیمارستان علامه بهلول را به عنوان یک قطب  شاخص ارزشمند در جنوب خراسان رضوی و جنوبی عنوان کرد و افزود:  اینها دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  است که ما به آن افتخار می کنیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان