فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۱۱

مراسم تودیع و معارفه رییس اداره راه و شهرسازی با حضور فرماندار

مهندس حامد قربانی فرماندار گناباد در مراسم تودیع و معارفه رییس اداره راه و شهرسازی برگزار گردید گفت: گرچه این شهرستان با توجه به قرار گرفتن در جنوبی ترین نقطه استان خراسان رضوی از نظر برخی شاخص ها عقب تر از سایر نقاط است ولی دولت دوازدهم با عزم جدی برای ارتقای شاخص های منطقه ای در بخش های گوناگون تلاش می کند.
حامد قربانی با اشاره به برخی مشکلات و اختلاف های بین اداره راه و شهرسازی، شهرداری ها و مسکن مهر و همچنین تغییر کاربری ها به دلیل کمبود نظارت، از دست اندرکاران اداره راه و شهرسازی این شهرستان خواست با صیانت از املاک واقع در حریم، بستر اجرای طرح های مهمی مانند راه آهن و محورهای مواصلاتی را فراهم کرده و با تقویت نظارت و هماهنگی بین بخشی این تنگنا ها را کاهش دهند.
معاون توسعه و منابع انسانی مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال طرح راه و شهرسازی طی سال جاری در این استان اجرا می شود.

سید حسین حسینی افزود: این میزان به جز طرح های بخش نوسازی بافت های فرسوده است و تعدادی طرح نیز با مشارکت بخش خصوصی و اخذ تسهیلات بازآفرینی شهری به عنوان رویکرد مهم دولت دوازدهم در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی قرار دارد.
وی اظهار داشت: حدود دو هزار میلیارد ریال طرح احداث و تکمیل بزرگراه ها و محورهای مواصلاتی نیز سال گذشته در این استان اجرا شد.
وی گفت: دولت تدبیر و امید توجه خاصی به اجرای طرح بازآفرینی شهری دارد و قانون حمایت از احیا، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری با همکاری و مشارکت تمام دستگاه های ذیربط در محدوده ها و محله های هدف اجرا می شود و استان خراسان رضوی به ویژه شهرستان گناباد با توجه به قدمت و پیشینه آن از ظرفیت بسیار برای اجرای این طرح برخوردار است.
در این مراسم علیرضا میرشاه به عنوان سرپرست اداره راه و شهرسازی معرفی و از زحمات رمضانی تقدیر شد


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان