فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۰۹

برگزاری جلسه ستاد دهه کرامت با حضور فرماندار

 حامد قربانی فرماندار گناباد در جلسه برنامه ریزی پیرامون برگزاری مراسمات دهه کرامت گفت: از 13 تا 23 تیر ماه دهه کرامت نامگذاری شده است و همه دستگاهها و مجریان برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان باید سعی نمایند که مراسمات را به گونه ای برگزار نمایند که اثرات آن را در جامعه داشته باشیم و فرصتی را برای افزایش روحیه نشاط و امید و بالا بردن قدرت معنوی مردم فراهم آوریم. 
 
وی افزود: بهترین کاری که می توانیم برای مردم انجام دهیم موضوع خدمت رسانی به مردم است و امسال سعی بر آن است که مراسمات دهه کرامت را از لحاظ کیفیت مورد بررسی قرار دهیم.
 
مهندس قربانی تصریح کرد: باید به شخصیت علامه بهلول گنابادی در کشف حجاب بیشتر پرداخته شود و مجریان برنامه های فرهنگی دهه کرامت بایستی به گونه ای مراسمات خود را به علامه بهلول مرتبط کنند. و اقدامات ارزنده این عارف نستوه را به جامعه معرفی نمایند.
 
فرماندار گناباد اظهار داشت: در دهه کرامت ادارات خدمات رسان در سطح شهرستان بایستی به مناسبت دهه کرامت از تمام ظرفیت های خود در جهت خدمت به مدت و ارایه تسهیلات استفاده نمایند.
 
وی عنوان کرد: شهرستان گناباد در برگزاری مراسمات دهه کرامت باید سفیری باشد تا فرهنگ رضوی را با حضور امامزادگانی که در خود دارد به سراسر استان خراسان منتقل نماید.
 
مهندس قربانی فرماندار گناباد در ادامه از شهرداری گناباد خواست ضمن آذیین بندی میدان امام و نقاط مرکزی شهرستان نسبت به ارایه تخفیفات لازم در صدور مجوزات همکاری لازم را داشته باشند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۵۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۹۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۸۶۶۰۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۲ نفر
آماربازدیدکنندگان