فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۳

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری با حضور فرماندار گنابادحامد قربانی فرماندار شهرستان و رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان در جلسه افزود : نتیجه گزارشاتی که واصل شده نشان می‌دهد تکاپویی در حوزه اشتغال شهرستان ایجاد شده که قابل مشاهده میباشد ولی با توجه به وضعیت شهرستان و ظرفیتی که وجود دارد کافی نمی باشد و می طلبد با جدیت خیلی بیشتری این موضوعات دنبال شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان وظایف خود در حوزه اشتغال در اولویت اول خود قرار دهند . 

فرماندار در ادامه افزود : حتما دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه گزارش بازخوردی از فعالیت خود براساس واقعیات عینی و بازدید میدانی داشته و در جلسات آتی ارائه نمایند و در این زمینه فعال عمل نمایند تا خدار ناکرده از هرگونه انحراف جووگیری گردد.

ایشان ضمن تاکید بر اینکه نقطه ضعفی که  تاکنون در روند ارائه تسهیلات  وجود دارد بخش نظارت  است که باید بصورک مستمر از طرح‌های متقاضیانی که تسهیلات دریافت کرده اند صورت پذیرد و از اشتغال های ایجاد شده صیانت گردد.
 فرماندار در پایان افزود آمار اشتغال های ثبت شده در سامانه رصد به دقت  از سوی فرمانداری شهرستان مورد بازبینی قرارخواهد گرفت و  ازهرگونه آمارسازی برخورد خواهد شد و مسولیت آمار ثبت شده در سامانه دستگاه های اجرایی برعهده شخص مدیر اداره خواهد بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان