فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۳

تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید بیمه ایران با حضور فرماندار گناباد

 مراسم تودیع و معارفه رئیس بیمه ایران با حضور مهندس میری مدیر کل  بیمه ایران استان خراسان رضوی و هیئت همراه در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

فرماندار در این مراسم از جناب آقای مهندس میری مدیرکل بیمه‌ استان خراسان رضوی  بابت خدمات روزآمد ارائه شده از سوی این بیمه به شهروندان، تشکر نمود.

وی ضمن تقدیر از رئیس سابق بیمه ایران که در گسترش فرهنگ بیمه در شهرستان گام برداشته اند، افزود: امیدواریم مدیر جدید هم ادامه دهنده این راه باشند و با همکاری و تعاملی که با مجموعه ادارات شهرستان  داشته باشند، فرهنگ بیمه ای  و ضریب نفوذ آن را در خانواده ها افزایش نمایند.

فرماندار با اشاره به اینکه بیمه ایران یکی از بیمه های قدیمی و باسابقه کشور و منطقه است، خاطر نشان کرد: ان شاالله شاهد این باشیم که هر چه بیشتر ضریب حمایتی بیمه و خدمات ارائه شده به شهروندان ادامه پیدا بکند.

مهندس قربانی با اشاره به شرایط کنونی اقتصادی، تصریح کرد: شرایط می‌طلبد که بیمه ایران در جهت اطلاع رسانی و مزایای مناسب و نیز در راستای جلب اعتماد مردم و سرعت در پاسخگویی ، اقدامات لازم را معمول  دارد.

در پایان از زحمات کریم نیا رییس اسبق بیمه ایران شعبه گناباد به رسم یادبود تقدیر شد و آقای مرادی به عنوان رییس بیمه ایران در گناباد  معرفی گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان