فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی
فرماندار شهرستان گناباد

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۸/۱۶

نواختن زنگ پدافند غیر عامل در شهرستان گناباد با حضور فرمانداربه مناسبت ۸ تا ۱۴ آبان ماه، هفته پدافند غیرعامل، نواختن زنگ پدافند غیرعامل با حضور مهندس حامد قربانی فرماندار گناباد، سرهنگ ابراهیم زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سرهنگ قربانی فرمانده انتظامی، دکتر محمدپور رئیس آموزش و پرورش دانش آموزان و مربیان و مسئولین ادارات در محل دبیرستان دوره اول ذبیحی برگزار گردید.

 فرماندار در ابتدای سخنانش ضمن خیر مقدم به حاضرین در مراسم از حضور گسترده و باشکوه دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم در مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان تقدیر و تشکر نمود. 

وی افزود: مردم بار دیگر با حضور حماسی خود در این مراسم نشان دادند که در راه حفظ آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان استوار ایستاده اند و علی رغم تبلیغات نظام استکباری به مواضع و آرمان های مقام معظم رهبری و امام خمینی پایبند هستند.

فرماندار ادامه داد: قدرت و توان نظامی ایران اسلامی پس از گذشت چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب به گونه ای است که دشمن به خود اجازه تعدی نظامی نمی دهد و در حال حاضر وارد جنگ جدیدی به نام جنگ اقتصادی شده و فرماندهی آن از پنتاگون به وزارت خزانه داری امریکا منتقل شده است.

قربانی افزود: در این راستا به حمدا... تدابیر خوبی از سوی دولتمردان اندیشیده شده و همبستگی بسیار خوبی بین مردم و مسئولین وجود دارد که نماد عینی آن حضور پرشور مردم در مراسمات ملی و مذهبی می‌باشد.

در پایان فرماندار به همراه حاضرین در جلسه ضمن افتتاح از نمایشگاه سازه های دستی دانش آموزان در رابطه با پدافند غیر عامل از آن بازدید نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان