فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۷/۱۴

مدیرکل دفتر شهری استانداری خراسان رضوی: روزمرگی و توجه به حاشیه ها مشکلات مهم شوراها است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گناباد، مدیرکل دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری خراسان رضوی توجه صرف به مسائل روزمره و مسائل حاشیه ای را از مشکلات مهم شوراها ذکر و بیان کرد: این مسئله برخی موارد موجب شده شوراها از خدمت به مردم باز بمانند.

وحید قربانی در جلسه شورای اداری که به یادبود شهید حسین مصباح و با حضور جعفری سرپرست فرمانداری گناباد، بخشداران تابعه، اعضای شورای تامین،حجه الاسلام صادقی امام جمعه، خبرنگاران و مسئولین اجرایی شهرستان در محل سالن علامه بهلول دانشگاه آزاد برگزار گردید، منطقی کردن نیازها و خواسته های عمومی جامعه، جلب نظرات نخبگان توام با مشارکت پذیری مردم و هدایت صحیح آنها را در مسیر خدمت در شهرها و روستاها مهمترین وظایف شوراهای اسلامی برشمرد. 

وی ادامه داد: توسعه هر منطقه مرهون بهره گیری صحیح از ظرفیتهای اجتماعی است و مهمترین ملاک توسعه یافتگی هر شهر نشاندهنده عملکرد شوراهای اسلامی می باشد. هر اندازه اقدامات بهتری در این زمنیه انجام شده باشد شوراها در وظایف خود موفقتر بوده اند. 

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری خراسان رضوی گفت: شوراها و شهرداریها باید در کنار بودجه های مصوب سالانه شهری از سایر منابع مانند مشارکت و همراهی سرمایه گذاران و شهروندان برای جلب درآمد بهره گیرند و آنها را درمسیر توسعه منطقه ای جهت دهی کنند.

وی افزود: شهردار موفق نیز فردی است که با عملکرد خود اعتماد مردم نسبت به شوراها و شهرداری و زمینه مشارکت آنان را در فرآیند توسعه شهری افزایش دهد. عمران در این بخش بدون جلب مشارکت نخبگان در فرآیند تصمیم گیریها میسر نیست. 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان