فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۵

شناسایی اولویتهای بازار برای جلوگیری از تورم ضروری است


سرپرست فرمانداری گناباد گفت: برای کاهش التهاب و تورم در بازار باید نیازها و اولویتهای آن را از نظر کالاهای اساسی و نیاز مصرف کنندگان شناسایی و متناسب با آن اقدام به برنامه ریزی و توزیع کالا نمود.

 محمد علی جعفری روز شنبه در کارگروه ستاد تنظیم بازار گناباد افزود: باید کمیته توزیع زیر مجموعه این ستاد تشکیل و متناسب با اولویتها به صورت هدفمند کالاها و مواد مورد نیاز را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

وی افزایش نقدینگی و خرید حجم بسیار از برخی کالاها را یکی از دلایل مهم التهاب در بازار ذکر کرد و اظهار داشت: شناسایی نیاز بازار برای جلوگیری از هر نوع غافل گیری، ضروری است.

وی گفت: با متخلفان اقتصادی و گران فروشان و کم فروشان در بازار این شهرستان با قاطعیت برخورد می شود.

جعفری افزود: هیچ گونه مشکلی در تامین مایحتاج عمومی مردم و کالاهای اساسی در این شهرستان وجود ندارد و برخی کالاها مانند مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز نیز بیشتر از نیاز موجود در این شهرستان تولید می شود که باید با برنامه ریزی صحیح و افزایش نظارت با گرانی های خودسرانه برخورد کرد.

وی اظهار داشت: قیمت نان در این شهرستان افزایش نیافته و با افرادی که نان را بیشتر از قیمت تعیین شده عرضه کنند، بدون چشم پوشی برخورد می شود.

وی گفت: ستادهای تنظیم بازار گناباد باید دست کم هفته ای یک بار تشکیل و گزارش وضعیت توزیع کالاها توسط خرده فروشها و عمده فروشها به صورت روزانه به فرمانداری ارائه شود.

جعفری از رسانه های ارتباط جمعی و فضای مجازی خواست با فرهنگ سازی و انعکاس خدمات و نظارتهای مسئولان بر روند توزیع کالا و خدمات در آرامش خاطر مردم نقش آفرین باشند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان