فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۱

سالانه یک میلیون نفر ساعت در مراکز ناجا آموزش داده می شود

معاون تربیت و آموزش فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: سالانه یک میلیون و 200 هزار نفر ساعت آموزش در مراکز آموزش ناجا ارائه می شود.
 
 
سردار سرتیپ دوم ستاد امیرحسین یاوری در جلسه بررسی احداث مرکز آموزش نیروی انتظامی در گناباد که با حضور حجه الاسلام صادقی امام جمعه، دکتر بنایی نماینده مردم گناباد و بجستان،جعفری سرپرست فرمانداری گناباد، دستگاههای اجرایی، معتمدین، خیرین ،بازاریان و خبرنگاران در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید افزود: از این میزان آموزش، سالانه یکصد هزار نفر ساعت آموزش به سربازان وظیفه ارائه می شود.
 
وی اظهار داشت: در صورت فراهم بودن زیرساختهای لازم مانند زمین، نیروی انتظامی برای راه اندازی هر گردان آموزشی 120 تا 180 میلیارد ریال هزینه می کند که در صورت فراهم نبودن امکانات زیرساختی این رقم به 230 میلیارد ریال هم افزایش می یابد.
 
وی گفت: هر مرکز آموزش نیروی انتظامی دست کم پنج میلیارد ریال هزینه نیاز دارد که با همراهی بخشها و مسئولان مناطق استقرار این مراکز این هزینه ها برای ناجا کاهش می یابد.
سرتیپ دوم یاوری با اشاره به ظرفیتها و همراهی مسئولان گناباد برای راه اندازی مرکز آموزش نیروی انتظامی در این شهرستان قول مساعد داد.
 
وی افزود: نیازها و امکانات زیرساختی برای ایجاد این مرکز طی هفته آینده اعلام و در صورت همراهی مسئولان و خیران گناباد مرکز مزبور در نیمه دوم سالجاری در این شهرستان راه اندازی می شود.
 
سردار یاوری و هیات همراه در سفر یک روزه به گناباد از زیرساختها و امکانات این شهرستان برای راه اندازی مرکز آموزش ناجا بازدید کردند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان