فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۱

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی : خانواده شهدا ولی نعمت مسئولین هستند

 نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت:  مسئولین وظیفه دارند در خدمت خانواده شهدا باشند زیرا این عزیزان ولی نعمت ما مسئولین هستند.
آیت الله علم الهدی در دیدار با خانواده شهید نمازی در گناباد اظهار کرد: مردم گناباد در هرجریانی قرار گرفتن متصلب در آن جریان بوده اند و در پای اسلام و دین ایستادگی کرده اند.
 
وی افزود: آرزو می کنید خداوند خانواده شهدا را نگهدارد که مردم از آنها الگو بگیرند و تمام زندگی شهدا می تواند چراغ مسیر راه ما باشد.
 
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی تصریح کرد: یکی از خاصیت های مردم گناباد استقرار فکری این مردم است که هرتفکری داشته باشند به آن موقید می باشند.
 
علم الهدی عنوان کرد: مسئله ایثارگری و فداکاری در خانواده شهدا پا برجا بوده و خانواده این عزیزان خدمت به دین و سربازی اسلام و ایثارگری در راه اهل بیت را افتخار خود می دانند.
 
وی بیان کرد: بنا به وظیفه بر حسب تاکید مقام معظم رهبری به تمام شهرستان های استان عزیمت کنیم و از نزدیک خدمت مردم برسیم و تا آنجا که در حوزه امکانات هست نیاز های مردم را برآورده کنیم.
 
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت : این مردم برای نظام شهید داده اند و به پای انقلاب استاده اند و این ها ولی نعمت ما هستند و ما خادم این ها می باشیم و
همه مسئولین این نظام در باید در خط خدمتگزاری این مردم باشند.
 
آیت الله علم الهدی تصریح کرد: گناباد از جمله شهرستان های است که هم در پرورش نخبگان و فرهیختگان نقش فوق العاده ای در استان داشته و هم در تربیت بزرگان و مجاهدین بی نظیری مثل علامه بهلول داشته است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان