فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۰۵

فرماندار گناباد: اعتیاد و طلاق دو آسیب مهم اجتماعی گناباد است


فرماندار گناباد گفت: اعتیاد و طلاق به دو آسیب اجتماعی و چالش برانگیز در این شهرستان تبدیل شده است و مسوولان و دست اندرکاران ذیربط باید با دغدغه خاصی برای مقابله با این آسیبها برنامه هدفمند داشته باشند.

محمدعلی نبی پور روز یکشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی گناباد افزود: دسترسی آسان جوانان به مواد مخدر و از جمله صنعتی و بازگشت دوباره افراد بعد از ترک اعتیاد به دلیل بیکاری و نبود فرصت شغلی به سمت مصرف مواد مخدر از آسیبهای مهم به شمار می رود.

فرماندار گناباد گفت: موازی کاری و ناهماهنگی بین دستگاههای اجرایی و مسوولان ذیربط در زمینه آموزشهای مقابله با مفاسد اجتماعی تاثیر گذاری این فعالیتها را کاهش می دهد.

وی ضمن تاکید بر هماهنگی دستگاههای اجرایی در مقابله با مفاسد اجتماعی گفت: ادارات و نهادهای مربوط باید دستور العمل مبارزه با این معضلات را مبنای کار خود قرار دهند و از هر گونه فعالیتهای موازی و غیر هماهنگ بپرهیزند.

وی تاکید کرد: باید با هم افزایی بین مسوولان مربوطه آسیبهای اجتماعی در مناطق حاشیه نشین را شناسایی و برای جلوگیری از افزایش این معضلات برنامه منسجم و هدفمند داشت.

وی ادامه داد: ارائه برنامه عملیاتی مقابله با آسیبهای اجتماعی باید مطابق با قانون و امکانات و ظرفیتهای شهرستان گناباد باشد و از هر گونه برنامه ای خارج از این مساله باید پرهیز کرد و این برنامه ها باید متمرکز بر دو نطقه حاشیه نشین در این شهرستان و جلوگیری از گسترش این معضل به دیگر نقاط باشد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان