فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۰۵

فرماندار گناباد: مبارزه انتظامی با مواد مخدر به تنهایی نتیجه بخش نیست

فرماندار گناباد مبارزه انتظامی با مواد مخدر را به تنهایی نتیجه بخش ندانست و بیان کرد:نمی توانیم همه انرژی را روی مبارزه با مواد مخدر معطوف کنیم و قطعا باید اقداماتی انجام شود که تقاضا کاهش یابد.

محمدعلی نبی پور در گفت وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در حاشیه دیدار با تعدادی از خانواده های شهدا و جانبازان نیروی انتظامی گناباد که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر انجام شد، اظهار کرد: وقتی تقاضا کاهش پیدا کند هزینه ها نیز جهت مبارزه با توزیع مواد مخدر کاهش پیدا می کند.

وی ادامه داد: به همین جهت باید برای اقدامات پیشگیرانه، دستگاه های حوزه اجتماعی، آموزش و پرورش و سایر دستگاه ها به کمک آیند و تصمیمی که از سال گذشته در اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر گرفته شده را نهادینه کنند، چراکه باید به سمت و سوئی برویم که مبارزه را اجتماعی کرده و همه جامعه را نسبت به این جریان حساس کنیم.

فرماندار گناباد تصریح کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با دو رویکرد پیشگیرانه و مبارزه با توزیع و قاچاق مواد مخدر فعال بوده و بر همین اساس در هفته مبارزه با مواد مخدر به تجلیل از اقدامات نیروی انتظامی می پردازیم.

نبی پور گفت: در بحث مبارزه با مواد مخدر خوشبختانه نیروی انتظامی توفیقات خوبی را داشته و درصد رشدی که در حوزه کشف مواد مخدر داشته ایم به نسبت سال گذشته دو برابر رشد داشته است.

وی همچنین با اشاره به ارزشمند بودن دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان، افزود: انجام این ملاقات ها وظیفه ذاتی مسئولین بوده، چراکه امنیتی که ما داریم به واسطه همین خون هایی است که بر زمین ریخته شده است.

فرماندار گناباد هدف از دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان را جویاشدن از حال آنها دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم در این نشست های صمیمی با خانواده های شهدا و جانبازان، بعضی از مشکلات آن ها رسیدگی شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان