فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۲/۲۴

مهندس عراقی در مراسم افتتاح طرح های گازرسانی روستایی شهرستان گناباد:خلاقیت، نوآوری و ایجاد راهکارهای مناسب موجب افزایش ارزش افزوده می شود

پیدا کردن راهکارهایی برای تبدیل گاز، این نعمت الهی به ارزش افزوده، نیازمند خلاقیت و نوآوری از سوی مردم است.
مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، که برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های گازرسانی به ۳۳۴ روستای خراسان رضوی همزمان با سفر ریاست جمهوری در گناباد حضور دارد، در جمع مردم این شهرستان، ضمن بیان این مطلب، گاز را انرژی برای ساختن دانست و اظهار داشت: مردم باید دلیل رشد و توسعه خدمات زیربنایی علی الخصوص در حوزه گاز طبیعی را به خوبی درک کنند؛ پاسخ به این مطلب که گاز اصلا برای چه به وجود آمده و باید با آن چه بکنیم، سوال بسیار مهمی است.
وی در ادامه با تشریح خلاصه مراحل تولید گاز طبیعی در طول میلیون ها سال و استخراج آن گفت: آسایش و خطر دو مولفه همیشگی گاز طبیعی است. انسان باید انتخاب کند. اگر آسایش و رفاه آن را می خواهد باید به مباحث ایمنی و صرفه جویی آن هم، دقت ویژه ای داشته باشد.
مهندس عراقی ادامه داد: همه باید برای رشد و توسعه بیشتر کشور تلاش کنیم و این انتظار که تنها دولت برای رفاه تلاش کند، اشتباه است؛ چراکه جامعه با یاری و کمک همه افراد آن ساخته می شود.
معاون وزیرنفت خطاب به مدیران حاضر در جلسه خاطرنشان کرد: بزرگی مسئولان به برآوردن درخواست های مردم است، ضمن آن که مردم هم باید قدردان نظام باشند.
وی افزود: همه باید برای رشد و توسعه کشور تلاش کنیم و این توقع که فقط دولت برای مردم کار کند، تفکری اشتباه است.
معاون وزیر نفت در امور گاز وظیفه تمام دستگاه های دولتی از جمله شرکت ملی گاز را خدمتگذاری به مردم عنوان کرد و گفت: امروز با دستور ریاست جمهوری ۱۶۱ روستا مورد بهره برداری و عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۷۳ روستا در خراسان رضوی آغاز شد. این خدمتی بزرگ برای مردم است که هیچ منتی هم برای آن بر گردن کسی نیست.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ضمن بازخوانی آیه والتین والزیتون و طور سینین، گفت: این آیه گواهی خداوند برای نشان دادن سود فراوان در کنار امکانات کم و تمام محدودیت ها است.
معاون وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در پایان تاکید کرد: اگرچه برای ادامه راه و مدیریت کشور در برخی مواقع، با تابلوی محدودیت مواجه هستیم، اما مهم آن است که توقف تحت هر عنوانی ممنوع است.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان