فرماندار شهرستان گناباد
حامد قربانی

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۲/۲۴

یک هزار و ۶۰۰ شغل در گناباد ایجاد شد

فرماندار گناباد گفت: تعهد این شهرستان طی سال گذشته ایجاد یک هزار و 400 شغل بود که با پیگیریهای انجام شده، یک هزار و 600 فرصت شغلی ایجاد شد.
محمد علی نبی پور شنبه فرماندار در شورای اداری گناباد افزود: در راستای رویکرد دولت تدبیر و امید برای حمایت از واحدهای تولیدی طی 2 سال گذشته بیش از 300 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی این شهرستان پرداخت شد.
وی مهمترین راهبردهای دستگاههای اجرایی گناباد در سال جاری را تداوم رونق اقتصادی و کنترل تورم، ارتقای خدمات و وظایف دستگاههای اجرایی، گسترش مشارکت نظام مند مردم، ارتقای فعالیتهای فرهنگی و هنری با مشارکت مردم و اصحاب فرهنگ و هنر، محرومیت زدایی و توسعه روستایی ذکر کرد.
وی بازسازی امید و اعتماد عمومی را از دیگر راهبردهای مورد توجه مسئولین برشمرد و اظهار کرد: باید با اهتمام مسئولان دستگاههای اجرایی و خدمات صادقانه به مردم، این سرمایه اجتماعی بازآفرینی شود.
امام جمعه گناباد هم تحقق تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی را نیازمند هم افزایی همه بخشها دانست و گفت: مسئولان با حمایت از تولید کنندگان، مردم با خرید کالاهای داخلی و تولید کنندگان با تولید کالاهای با کیفیت مطلوب و قابل رقابت با انواع مشابه خارجی باید در این زمینه بکوشند.
حجت الاسلام حسن صادقی نسب افزود: مهمترین راه رونق اقتصادی و جلوگیری از رکود و رفع معضل بیکاری و گران شدن نرخ ارز، حمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی است.
در این مراسم از دست اندرکاران برتر ستاد خدمات سفر شهرستان گناباد در تعطیلات نوروزی قدردانی شد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر گناباد هم به عنوان رسانه برتر در انعکاس اخبار و گزارشهای نوروزی این شهرستان شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری گناباد
تعداد بازدیدها : ۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
نظرتان درباره پورتال فرمانداری گناباد چیست؟
آماربازدیدکنندگان